Kontakta Oss

Ring Oss: 040-18 52 00

Prata Med En Expert

Skicka Oss Ett Mail

Besök Vårt Kontor

Ridspögatan 15B, 213 77 Malmö

Kontakta Oss

Vill ni ha en offert, är i behov av rådgivning eller bara vill ställa en fråga, använd kontaktformuläret nedan så återkommer vi så fort vi kan.

Uppge namn, kontaktuppgifter och beskriv vad ni vill ha hjälp med, så ser vi till att ert ärende hamnar hos rätt person på företaget.

Vet ni redan vem ni vill prata med, se kontaktuppgifter för våra arbetsledare och administration längre ner.

Det går även bra att ringa in till kontoret, så hjälper vi er att komma rätt.

Syd Måleri i Malmö AB

10 + 15 =

Genom att svara på ovanstående matematiktal samtycker ni till att de uppgifter ni lämnar i kontaktformuläret sparas och används av oss för att administrera er förfrågan. Personuppgifterna sparas i 24 månader och tas sedan bort.

Mer information om hur vi hanterar era personuppgifter och era rättigheter finner ni här GDPR.

KONTOR

Syd måleri i Malmö AB
Huvudkontor
Tel: 040-18 52 00
office@sydmaleri.se

Robert Björkstrand
Ekonomi/Kalkyl
Mobil: 073-530 18 97
robert.bjorkstrand@sydmaleri.se

Jacob Lindholm
Ekonomi / Administration
Mobil: 076-307 52 20
jacob@sydmaleri.se

ARBETSLEDNING

Johnny Lindholm
Driftansvarig / Arbetsmiljö
Mobil: 070-269 59 05
johnny.lindholm@sydmaleri.se

Mattias Hallengren
Arbetsledare
Mobil: 073-507 17 03
mattias.hallengren@sydmaleri.se

Kevin Andersson
Arbetsledare
Mobil: 070-289 25 65
kevin.andersson@sydmaleri.se

Ermin Hodzic
Arbetsledare
Mobil: 073-507 19 35
ermin.hodzic@sydmaleri.se

Tobias Cortenbach
Projektledare / Kalkyl
Mobil: 073-530 17 36
tobias.cortenbach@sydmaleri.se

Per Sigurdh
Skyddsombud
Mobil: 0735-07 72 97
per.sigurdh@sydmaleri.se

Ridspögatan 15B, 213 77 Malmö | org.nr 556489-5869|GDPR